Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
ZŠ T. Stolzové
ZŠ T. StolzovéKostelec nad Labem

A zase ta vybíjená

A zase ta vybíjená

Vybíjená má na naší škole dlouhou tradici. Žáci 1. stupně ji rádi hrají v hodinách tělesné výchovy a je oblíbenou činností i v době velké přestávky, kterou děti tráví na školní zahradě.

Každý rok vysíláme do soutěže ve vybíjené své družstvo. Stejně tomu bylo i letos. Tým složený z žáků čtvrtých a pátých tříd nejprve absolvoval oblastní kolo v Neratovicích, kde s přehledem porazil družstva ZŠ 28. října a ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova z Neratovic a družstvo ZŠ Libiš, čímž si vybojoval postup do okresního kola v Kralupech. Ani tady naši borci nenašli přemožitele a po skvělém výkonu postoupili do krajského kola. Krajské finále proběhlo 11.5.2023 v Benešově. Zúčastnilo se ho 12 družstev z jednotlivých okresů Středočeského kraje. Ve velmi silné konkurenci se našim žákům přes veškerou snahu a bojovnost nepodařilo postoupit ze základní skupiny a skončili na 9.-10. místě. Přesto děkujeme zúčastněným chlapcům za jejich odhodlání, smysl pro fair play a vzornou reprezentaci školy.

Školu zastupovali:

4. ročník: Matyáš Hakl, Martin Beneš, Lukáš Tinka, Matyáš Růžička, Vít Voborník

5. ročník: Filip Málek, Petr Mečíř, Patrik Dlouhý, Filip Melounek, Martin Řimsa, Matěj

Tlustoš, Ondřej Podskalský, Tomáš Morava, Miroslav Moudrý

A.M.

FOTO

O škole

Kalendář

Červen2026
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Projekty

Lokace
nahoru